Busy wycieczkowe na Malcie Spinacz

Busy wycieczkowe

Autobusy wycieczkowe z otwartym dachem, cieszą się dużym zainteresowaniem turystów, ponieważ kursują tylko do miejsc turystycznych i nie potrzeba się przesiadać na inne autobusy, co pozwala zaoszczędzić nasz czas.
Możemy wybrać spośród dwóch przewoźników Malta Sightseeing oraz CitySightseeing Malta.

MaltaSightseeing - Posiada dwie trasy( w dzień) na Malcie, jedną trasę w nocy oraz jedna trasę na wyspie Gozo.

Z tras dziennych mamy do wyboru trasę wijącą się po północnej stronie wyspy, która prowadzi m.in. przez Valettę(piękną stolicę Malty), Sliemę(obfitującą w restauracje, puby oraz przepiękne widoki wijącego się wybrzeża), Mdinę(byłą stolicę Malty, której historia sięga 1500 lat przed Chrystusem, z bogatą architekturą średniowiecza oraz baroku), Golden Bay(szczycąca się jedną z najpiękniejszych piaszczystych plaż) oraz wiele innych.

Drugą trasą znajdującą się w ofercie przewoźnika jest wycieczka po południowej stronie wyspy. Oprócz wspomnianej już wcześniej Valetty, mamy okazję zwiedzić również Hypogeum (neolityczny kompleks podziemnych świątyń sprzed 2500 lat przed Chrystusem), Marsaxlokk(typową śródziemnomorską wioskę rybacką) oraz m.in. zachwycające rejony Blue Grotto z piękną jaskinią otoczone przez krystaliczne lazurowe morze. Oczywiście to tylko kilka z mijanych atrakcji.

MaltaSightSeeing proponuje również bogatą ofertę różnorakich atrakcji m.in. Wycieczki łodzią połączone z łowieniem ryb, wycieczki na wyspę Comino superszybkimi motorówkami.

Wybierając się na wycieczkę z tym przewoźnikiem, otrzymujemy również zestaw słuchawkowy i co ważniejsze informacje w języku polskim o odwiedzanych lokalizacjach.

Ikona godziny

Busy kursują z Sliemy(Terminala Portowego), co 30 minut od 9:00 do 15:00 i zatrzymują się w wybranych miejscach turystycznych, z których po zwiedzeniu danego miejsca można z powrotem wsiąść i jechać dalej.

Ikona ceny

Dorośli: 17,00 €
Dzieci: 11,00 €

Pakiety:
Północna + południowa trasa + trasa na Gozo:
Dorośli: 53,00 €
Dzieci: 35,00 €
Ikona www

MaltaSightseeing