Kilka słów o nas Spinacz

Kilka słów o nas

Jesteśmy Polakami na emigracji, których zachwyciła piękna maltańska wyspa, fantastyczni ludzie, wspaniały ciepły klimat i co ważne możliwość posługiwania się językiem angielskim z każdym rodowitym Maltańczykiem ( Malta jest krajem dwujęzycznym).
Postanowiliśmy podzielić się z Wami nie tylko informacjami o Malcie, ale i naszymi spostrzeżeniami oraz uwagami, które nabyliśmy w trakcie ponad półrocznego pobytu na wyspie. Poszukując w internecie fajnej strony o Malcie, nie natrafiliśmy na nic ciekawego w języku polskim i tak powstał pomysł zrobienia nowej strony o tym pięknym kraju.

Dane znajdujące się w przewodniku były zbierane w kwietniu 2015r.

Pytania? Sugestie?
Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie Malty, na które chcielibyście znać odpowiedź, macie sugestie lub uważacie, że czegoś brakuje na naszej stronie, będziemy wdzięczni za każdy e-mail. Postaramy się odpowiedzieć lub zamieścić najbardziej pożądane informacje na naszej stronie na tematy, które Was najbardziej interesują.
Prosimy o kontakt na adres mailowy: aneta.piaskowska@maltaprzewodnik.pl

Potrzebujesz pomocy z angielskim?
Chętnie przetłumaczymy i pomożemy przebrnąć przez publikacje internetowe w języku angielskim , pomożemy w dokonaniu wszelkich rezerwacji dotyczących wyjazdu.
Zapytania również proszę kierować na maila: aneta.piaskowska@maltaprzewodnik.pl

Facebook Malta Przewodnik