SmartCity Spinacz

SmartCity - Pokaz fontann

SmartCity - Kompleks technologiczny, inspirowany na takich projektach jak Dubai Internet City, gdzie główną atrakcją turystyczną jest Laguna Walk.

Na terenie obiektu znajduje się amfiteatr, kompleks restauracji, kawiarni, laguna z fontannami, trybuna do oglądania pokazów oraz inne atrakcje w zależności od terminu (atrakcje dla dzieci, różnego rodzaju wydarzenia itp.)

Amfiteatr na świeżym powietrzu, jest w stanie pomieścić 5000 osób na stojąco oraz posiada 800 miejsc siedzących. Pierwszy koncert, jaki się tam odbył, gościł grupę The Beatles.

Przechadzając się ścieżką spacerowa wzdłuż laguny, jesteśmy otoczeni przez palmy oraz tropikalną roślinność, charakterystyczną dla terenów śródziemnomorskich oraz Afryki. SmartCity znajduje się na wybrzeżu, do którego prowadzi promenada, z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Najlepszą porą do odwiedzenia tej lokalizacji, będzie pora po zmroku w weekend, bowiem wtedy będziemy mieli w pełni okazję docenić pokaz fontann przy akompaniamencie muzyki oraz świateł. Trzy pierścienie z ponad 200 dyszami, z czego 48 z zasięgiem 30m oraz 188 dysz z zasięgiem 15m, wystrzeliwujące w rytm muzyki oraz w towarzystwie świateł, pozwala doświadczyć wspaniałych wrażeń.

Dodatkowo wybierając się na spacer w kierunku wybrzeża wieczorkiem, zobaczymy piękne oświetlenie, zmieniające kolory, zasilane przez baterie słoneczne/wiatrowe.

Ikona www

SmartCity